דילוג לתוכן
7 בפברואר 2010 / עידן לנדו

הקורבנות מתחילות לדבר

הוא דמות מוכרת בחוגי השמאל והספרות. הכתיבה שלו מפלגת אנשים למעריצים ולשונאים. וכבר שנים ארוכות משתרך מאחוריו שובל מכוער של סיפורים ושמועות: הטריד מינית, ניסה לאנוס, וגם אנס. לא אחת ולא שתיים.

את השובל הזה צריך לחקור לעומק, אחת ולתמיד. וזה לא צריך לפלג אנשים, בלי קשר לדעתם על האיש וכתיבתו. זה לא קמפיין נגד האיש או עמדותיו הפוליטיות, זה קמפיין בעד האמת. והצדק. ושיקום הקורבנות.

תודה לאשכר אלדן-כהן, שפרצה את מחסום השתיקה (אי-מייל: eshkarec@gmail.com). אין לי מה להוסיף מעבר לדברים שכתבה חנה בית-הלחמי.

הקורבנות ששתקו – מתחילות לדבר. וכל אדם בעל מצפון צריך להטות להן אוזן וגם שכם. מי שרוצה לתעד את עדותה מול המצלמה, יכולה גם לפנות ליולי כהן. יש מי שמקשיב.

הפוסט הזה סגור לתגובות, כי אין כאן מקום לדיון. לא ספקולציות על זהות התוקפן, לא מחסלי-חשבונות שתופסים (או תופסות) טרמפ על חרפתו של "השמאל" שכביכול נחשפת כאן, ולא קלישאות בדבר חפות מפשע כל עוד לא הוכחה אשמה.

הסיפור פשוט בתכלית. גבר אחד שמעליו מרחף חשד כבד לביצוע מעשים חמורים. זה לא עניין לטוקבקיסטים, אלא למשטרה. אם הכל שמועות מרושעות, כדאי שנדע. אם יש שמץ של אמת, ודאי וודאי שעלינו לדעת. וכמה אנשים, לא מעט בכלל, ייאלצו לכבוש פניהם בבושה.

%d בלוגרים אהבו את זה: